Storczyk dwupędowy

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Wybierz storczyka dwupędowego, który będzie przypominał o Twojej życzliwości przez długie lata. Do rośliny dołączamy bilecik z Twoją wiadomością. Dostarczony storczyk doniczkowy może być w kolorze białym, różowym lub fioletowym.

Storczyk doniczkowy dwugałązkowy z przybraniem.

Kolor storczyka może się różnić w zależności od dostępności.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Telekwiaciarnia Reda - otrzymaj rabat do 10% bezterminowo DLA CIEBIE. Jak to działa? Utwórz konto albo zaloguj się na naszej stronie internetowej zanim złożysz zamówienie i zamów artykuł. Każde wydane 100 zł na kwiaty to 1% opustu przy nowych zamówieniach. Maksymalny rabat to 10%.