Kwiaty na ślub

Ceremonia zaślubin to ważne wydarzenie w życiu, do którego przygotowuje się nie tylko Para Młoda, ale także rodzina i najbliżsi. Przekaż Nowożeńcom najpiękniejsze życzenia na nową drogę życia i pokaż, że ten dzień jest ważny również dla Ciebie.

1 z 2
Białe lilie Telekwiaciarnia
Białe lilie
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Delikatność Telekwiaciarnia
Bukiet Delikatność
107,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Tajemniczy ogród Telekwiaciarnia
Bukiet Tajemniczy ogród
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z alstromerii Telekwiaciarnia
Bukiet z alstromerii
79,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród Główna
Różany ogród
86,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystkiego naj Telekwiaciarnia
Bukiet Wszystkiego naj
101,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż Telekwiaciarnia
Bukiet herbacianych róż
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 100 lat Telekwiaciarnia
Bukiet 100 lat
119,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Moc życzeń Telekwiaciarnia
Bukiet Moc życzeń
112,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jasnych róż Telekwiaciarnia
Bukiet jasnych róż
147,00 zł
Zobacz więcej
Kolorowe róże Telekwiaciarnia
Kolorowe róże
147,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kolory lata Telekwiaciarnia
Bukiet Kolory lata
145,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na ślub z dostawą w Redzie

Ślub to przepiękna okazja, aby podarować młodej parze bukiet kwiatów. Zamów kwiaty na ślub z dostawą i zaskocz nowożeńców wyjątkową wiązanką. Wraz z kwiatami prześlij również życzenia na rozpoczęcie nowej drogi życia.

Kwiaty dla Nowożeńców

Ten ważny dzień jakim jest ślub młoda para obchodzi tylko raz w życiu. Warto pokazać jej, nawet nie mogąc wziąć udziału w uroczystościach, że łączysz się z nimi w szczęściu. Dobrym pomysłem są kwiaty na ślub, które będą pięknym symbolem miłości łączących tę dwójkę osób. Dostawa kwiatów na ślub w Redzie możliwa jest na konkretną godzinę do kościoła, urzędu lub na salę weselną. Wystarczy, że wskażesz nam miejsce oraz godzinę rozpoczęcia, a my zajmiemy się całą resztą.

Jakie kwiaty na ślub zamówić?

Podczas wyboru kwiatów na ślub warto kierować się prostą zasadą: lepiej nie decydować się na wyraziste i rzucające się w oczy. Ślub to okoliczność, podczas której to państwo młodzi mają być widoczni najbardziej. Dlatego też wybierając kwiaty na ślub, lepiej zamówić bukiet z jasnych kwiatów. Dobrym wyborem będą białe lub kremowe róże, bukiet lilii jasnych, czy też bukiet kwiatów mieszanych utrzymanych w jasnej kolorystyce. Warto jednak omijać szerokim łukiem białe margerytki, gdyż te przez większość osób odbierane są jako kwiaty pogrzebowe. Jeśli zamawiasz kwiaty z dostawą na ślub, nie zapomnij dołączyć bilecika z życzeniami dla młodej pary.