Dzień Ojca

Podaruj swojemu Tacie wyjątkowy prezent i pokaż jak bardzo go kochasz. Kwiaty są doskonałym prezentem, by przekazać prawdziwe uczucia.

1 z 1
Bukiet Niespodzianka Telekwiaciarnia
Bukiet Niespodzianka
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet czerwone róże Telekwiaciarnia
Bukiet czerwone róże
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gerberów Telekwiaciarnia
Bukiet z gerberów
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest Telekwiaciarnia
Bukiet Szczery Gest
106,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jesienne kwiaty Telekwiaciarnia
Bukiet jesienne kwiaty
114,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet piękne róże Telekwiaciarnia
Bukiet piękne róże
128,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 20 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 20 róż czerwonych
140,00 zł
Zobacz więcej
Kolorowe róże Telekwiaciarnia
Kolorowe róże
147,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet wiosenne kwiaty Telekwiaciarnia
Bukiet wiosenne kwiaty
135,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty na Dzień Ojca w Redzie

23 czerwca – to data bardzo ważna dla każdego taty. Ty również pamiętaj o swoim tacie i podaruj mu kwiaty na Dzień Ojca. Dołącz do nich również słodki upominek, który osłodzi mu jeszcze bardziej ten wyjątkowy dzień.

Bukiet dla taty

Kwiaty są dobre na każdą okazję, również i na Dzień Ojca. Jeśli szukasz kwiaciarni, która doręcza kwiaty na terenie Redy, dobrze trafiłeś. Jesteśmy obecni na lokalnym rynku od kilkunastu lat i codziennie doręczamy kwiaty dla naszych Klientów. Złóż zamówienie na naszej stronie internetowej lub telefonicznie, opłać je, a my zajmiemy się całą resztą. Doręczenie kwiatów możliwe jest od godziny 9 do 21, w wybranym przedziale 2-godzinowym. Nasza kwiaciarnia internetowa w Redzie z chęcią doręczy Twojemu tacie zamówione przez Ciebie kwiaty. Nie zwlekaj!

Prezent na Dzień Ojca – jakie kwiaty wybrać?

Kwiaty na Dzień Ojca to zawsze dobry pomysł na prezent dla każdego taty. Choć może w Polsce tradycja ta nie jest tak rozpowszechniona, to warto przesłać swojemu tacie kwiaty. Pytanie tylko, jakie kwiaty na Dzień Ojca wybrać? Przede wszystkim polecamy zapoznać się z naszą ofertą bukietów mieszanych. Posiadamy wiele bukietów, które skomponowane są z różnych rodzajów kwiatów. Róże, goździki, gerbery, alstromerie, santini, margerytki – wszystkie będą prezentować się ze sobą idealnie. Warto, by bukiet dla taty utrzymany był w stonowanej lub herbacianej kolorystyce. Zawsze możesz też postawić na kolorową kompozycję, która zaskoczy tatę swoim bogactwem kolorów. Pamiętaj, że ostateczny wybór należy do Ciebie.