Róże wg ilości

Wybierz jedną z licznych kompozycji wykonanych z dowolnej liczby róż i zamów ją dla bliskiej osoby. Przekaż ją razem z bilecikiem, by obdarowana nią osoba wiedziała, od kogo otrzymała kwiaty. Róże w bukiecie z dostawą w Redzie tylko u nas!

1 z 5
Bukiet 7 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż
61,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 8 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 8 róż
67,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż
73,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 10 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 10 róż
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 11 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 11 róż
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 12 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 12 róż
92,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 13 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 13 róż
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 14 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 14 róż
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 15 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 15 róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 16 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 16 róż
116,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 17 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 17 róż
122,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż
128,00 zł
Zobacz więcej

Róże wg ilości z dostawą w Redzie

Nie wiesz, ile róż możesz zamówić dla swojej ukochanej? W naszej kwiaciarni znajdziesz bukiet róż od 7 do 100, więc bez problemu znajdziesz odpowiednią liczbę róż na prezent. Zamów dowolną ilość róż z dostawą do domu do pracy swojej wybranki i powiedz jej, że ją kochasz. Dostawa róż możliwa jest na terenie całej Redy, Rumi oraz Wejherowa w każdy dzień tygodnia. 

Jaki kolor róż wybrać dla ukochanej?

Chciałbyś podarować róże dla swojej ukochanej, ale nie masz pojęcia, jaki kolor róż dla niej wybrać? Przede wszystkim polecamy Ci róże czerwone, które są symbolem miłości, tej namiętniej i gorącej. Bukiet z czerwonych róż będzie nie tylko pięknym prezentem, ale także wyrazem oraz dowodem miłości. Czerwone róże od stuleci wręczane są kobietom od zakochanych w nich mężczyznach. Ta tradycja kontynuowana jest do dzisiaj, a w szczególności w pobliżu Walentynek, Dnia Kobiet, rocznic lub innych ważnych okazji. 

Ile róż w bukiecie?

Dosyć kłopotliwym tematem dla wielu mężczyzn jest kwestia ilości róż. Nie wiesz, ile róż zamówić dla ukochanej? W tym przypadku lepiej trzymać się zasady liczby nieparzystej. Nie tylko taki bukiet lepiej się prezentuje, ale także unikasz ewentualnego ryzyka związanego ze stereotypowym podejściem. Parzystą liczbę bowiem florystki wykorzystują do wykonania kompozycji pogrzebowych, dlatego lepiej na nią uważać, gdyż jeszcze wiele osób wierzy, że przynosi ona pecha. Inaczej jednak ma się sytuacja w przypadku, gdy liczba róż ma symbolizować wiek lub rocznicę. Dlatego zamawiając 10 róż na 10. rocznicę nie musisz martwić się, że zostanie ona błędnie odebrana.