Dzień Chłopaka

Kwiaty od lat uznawane są za jeden z prezentów, który może ucieszyć każdego - to męskie grono również. Zaskocz swojego chłopaka bądź męża wyjątkowym bukietem kwiatów, który w męskiej odsłonie na pewno zrobi wrażenie na odbiorcy.

1 z 1
Bukiet z gerberów
Bukiet z gerberów
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Niespodzianka
Bukiet Niespodzianka
89,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jesienne kwiaty
Bukiet jesienne kwiaty
92,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet wiosenne kwiaty
Bukiet wiosenne kwiaty
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest
Bukiet Szczery Gest
105,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże dla ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet róże dla ciebie
121,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet czerwone róże Telekwiaciarnia
Bukiet czerwone róże
146,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet piękne róże Telekwiaciarnia
Bukiet piękne róże
172,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż z sercem
181,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 20 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 20 róż czerwonych
189,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty na Dzień Chłopaka w Redzie

30 września to wyjątkowa data dla wszystkich chłopaków. W ten dzień przypada ich święto, czyli Dzień Chłopaka. Zaskocz swoją sympatię i podaruj mu bukiet kwiatów. Do kwiatów dołącz również słodki upominek, by jeszcze bardziej umilić mu jego święto. 

Bukiet dla chłopaka

Chcesz podarować swojemu chłopakowi nietypowy prezent? Wybierz dla Niego bukiet pięknych kwiatów! Dostawa możliwa jest na terenie całego Białegostoku już w 2 godziny! Jeśli potrzebujesz dostawy do pracy lub domu, złóż zamówienie, opłać je, a my zajmiemy się całą resztą. Doręczenie możliwe jest w wybranym przedziale 2-godzinowym, od godziny 9 do 21. W ofercie naszej kwiaciarni w Redzie znajdziesz wiele pięknych kompozycji, które możesz podarować na Dzień Chłopaka.

Jakie kwiaty dla chłopaka?

Zastanawiasz się, jakie kwiaty zamówić dla swojego chłopaka? I czy w ogóle wypada podarować kwiaty mężczyźnie? Odpowiedź na to drugie pytanie, brzmi: jak najbardziej tak! Warto tylko zadbać, aby bukiet kwiatów dla mężczyzny był utrzymany w stonowanej kolorystyce, ewentualnie w barwach pomarańczowych. Jeśli natomiast chodzi o rodzaje kwiatów, to tak naprawdę nie ma tu ograniczeń. Bukiet może składać się ze wszystkich dostępnych w kwiaciarni kwiatów: róż, goździków, gerber, alstromerii, margerytek. W odpowiednich sezonach możesz podarować bukiet dla mężczyzny skomponowany ze słoneczników lub tulipanów. Polecamy jednak skupiać się na wyborze bukietów mieszanych, które składają się z wielu różnych rodzajów kwiatów.