Wiązanki pogrzebowe

1 z 1
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
178,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
188,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
193,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
194,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
214,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
214,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
251,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wiązanki pogrzebowe do Redy i Wejherowa.

Wiązanka pogrzebowa do Redy i Wejherowa, która zostanie doręczona wprost na pogrzeb? Jeśli tego szukasz, to dobrze trafiłeś. Nasza kwiaciarnia posiada w swojej ofercie taką usługę. Wystarczy, że podasz nam wszystkie potrzebne dane (imię i nazwisko osoby zmarłej z dopiskiem „śp”, adres miejsca pogrzebu i godzinę rozpoczęcia ceremonii), a my złożymy wiązankę pogrzebową w Twoim imieniu. Wiązanka na pogrzeb może być doręczona na cmentarz, do kościoła lub do domu pogrzebowego. Podczas składania zamówienia podaj nam dokładną godzinę, o której zaczyna się pogrzeb, by nasz kurier wiedział, kiedy ma doręczyć wiązankę pogrzebową. Wiązanki pogrzebowe w standardzie posiadają również szarfy pogrzebowe. W naszej kwiaciarni szarfa pogrzebowa jest za darmo. Nie zapomnij zatem wpisać jej treści podczas składania zamówienia. Dostawę wiązanki pogrzebowej do Redy i Wejherowa można zamówić minimalnie jeden dzień przed pogrzebem. Bez problemu zrobisz to za pośrednictwem naszej strony oraz telefonicznie od 9 do 18. Oczywiście mogą przydarzyć się różne sytuacje i jeśli potrzebujesz wiązankę pogrzebową w dzień pogrzebu, być może będziemy mogli Ci pomóc. Najpierw jednak zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta. Zamówiona i opłacona wiązanka pogrzebowa może być odebrana osobiście w naszej kwiaciarni w Redzie. Przed złożeniem takiego zamówienia prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Wiązanka pogrzebowa – kwiaty i kolory.

Wiązanki pogrzebowe to wyraz hołdu i szacunku dla osoby zmarłej. To oczywiste, że zależy nam, aby wybrana przez nas kompozycja była piękna i jednocześnie elegancka. Z jakich kwiatów powinna się składać? W jakim kolorze ma być wykonana? Na te pytania postaramy się Wam pokrótce odpowiedzieć. Najpopularniejsze kwiaty używane do tworzenia wiązanki na pogrzeb to róże. Dobierane są w takich kolorach jak: biały, kremowy, różowy, pomarańczowy lub czerwony. Te ostatnie jednak zarezerwowane są w szczególności dla bliskiej rodziny zmarłego, gdyż znaczenie czerwonych róż to miłość. Oprócz róż wiązanki pogrzebowe komponowane są również z lilii, eustomy, gerber, goździków i anturium. To bardzo piękne i eleganckie kwiaty, które cechują się dużą trwałością. Wymienione kwiaty florystki również wykorzystują najczęściej w jasnych kolorach. W naszej kwiaciarni znajdziesz wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów, które florystki stworzyły zgodnie z obowiązującymi obyczajami.

Wiązanki na pogrzeb – co napisać na szarfie?

Szarfa pogrzebowa w naszej kwiaciarni to już standard, jeśli chodzi o wiązanki pogrzebowe. Co ważne, jest ona całkowicie darmowa. Jeśli natomiast chodzi o napis na szarfie, to powinien być on zwięzły i konkretny. Najlepiej, żeby zawierał zwrot do osoby zmarłej, ewentualnie wyrażenie „Ostatnie pożegnanie” oraz wskazanie, od kogo jest wieniec lub wiązanka pogrzebowa. Przykładowo „Ostatnie pożegnanie – Alicja z rodziną”. Pamiętaj, że szarfa pogrzebowa to nie miejsce na umieszczanie wierszy lub rozległych opisów dotyczących Twoich uczuć. Możesz ewentualnie pomyśleć o napisaniu na szarfie pasującego do okoliczności cytatu, jednakże nie powinien on być za długi. Dużo jednak zależy również od kwiaciarni, ich możliwości, a także Twojego budżetu. Wiązanki pogrzebowe do Redy doręczamy na cmentarze:
- Komunalny,
- przy ul. Gdańskiej
- Komunalny w Wejherowie
- Cmentarz Śmiechowski w Wejherowie oraz inne cmentarze w Redzie, Wejherowie.