Słodkie marzenie

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Wybierz ten niezwykły bukiet i zrób niespodziankę ukochanej osobie. Ta oryginalna mieszanina z róż, gerber oraz santini w pogodnej kolorystyce to dobry wybór bukietu np. na Dzień Kobiet. Całość opatrz miłą wiadomością na bileciku. Bukiet w wersji:
Mały składa się z ok. 9 kwiatów
Średni składa się z ok. 17 kwiatów
Duży składa się z ok. 25 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji dużej.

Wszystkie dostarczane przez nas bukiety są przygotowywane z dokładnością przez nasze kwiaciarnie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów na których pracujemy, a cały asortyment z naszej oferty pochodzi od najlepszych dostawców. Kompozycje od naszych florystów są tworzone tylko ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych roślin, by wyjątkowe kompozycje mogły trafić prosto do rąk waszych najbliższych. Z uwagi na ograniczoną dostępność kwiatów od dostawców i występowanie ich różnych rodzajów - kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Telekwiaciarnia Reda - otrzymaj rabat do 10% bezterminowo DLA CIEBIE. Jak to działa? Utwórz konto albo zaloguj się na naszej stronie internetowej zanim złożysz zamówienie i zamów artykuł. Każde wydane 100 zł na kwiaty to 1% opustu przy nowych zamówieniach. Maksymalny rabat to 10%.